VEIU Pro

Digitální dveřní Wi-Fi kukátko VEIU Pro je prémiovým modelem z produkce EQUES a nabízí spojení moderního luxusního designu s nejnovější technologií v oblasti zabezpečení bytu. Zařízení kombinuje bezpečnostní prvky s uživatelsky komfortním použitím, které snadno ovládnou i děti a senioři.

Nepřetržité monitorování

Kukátko je určeno pro nepřetržité monitorování prostoru před Vašimi dveřmi a prostřednictvím mobilní aplikace, dostupné zdarma pro operační systémy Android a iOS, se s návštěvou spojíte kdykoli a odkudkoli. Zařízení se skládá z vnější části a vnitřního monitoru. Vnější část obsahuje kameru s Full HD rozlišením 1080p, pohybový PIR senzor, 4 infračervené diody nočního přísvitu, mikrofon, reproduktor a tlačítko zvonku. Vnitřní část disponuje přehledným barevným dotykovým LCD displejem, ovládacím tlačítkem, reproduktorem a kamerou pro vnitřní videorozhovor.

Po stisknutí tlačítka zvonku nebo detekci pohybu před dveřmi dojde k automatickému pořízení záznamu a vyrozumění uživatele prostřednictvím aplikace. Optika kamery se pyšní úhlem záběru 180°, takže získáte široký přehled o tom, kdo se právě u Vašich dveří nachází. Konstrukce kamery navíc znemožňuje nahlížení do bytu skrz optiku, jako je tomu možné u běžných dveřních kukátek. Můžete se tak diskrétně rozhodnout, zda chcete návštěvníkovi otevřít dveře, pořídit jeho záznam nebo s ním vzdáleně komunikovat v rámci obousměrného přenosu hlasu. Technickou novinkou je druhá kamera integrovaná do vnitřního monitoru pro možnost vedení oboustranné video komunikace s funkcí obraz v obraze.

Promyšlená konstrukce

Díky promyšlené konstrukci může být zařízení nainstalováno prakticky na každé dveře a samotná montáž nezabere více než 10 minut bez nutnosti použití speciálního nářadí či pracné a nákladné úpravy dveří. Kukátko je vybaveno vestavěným lithiovým akumulátorem s kapacitou 10 000 mAh s výdrží v pohotovostním režimu až 45 dní dobíjeného prostřednictvím MicroUSB rozhraní. Není tedy nutné pracné, a mnohdy problematické, budování kabeláže.

Pro ukládání snímků a záznámů slouží interní paměť o velikosti 6 GB , kterou je možno rozšířit vložením MicroSD karty až do velikosti 32 GB, na kterou je možnost nahrát vlastní vyzváněcí tóny ve formátu mp3 nebo tapety ve formátu JPEG. Konfigurace zařízení je také velmi snadná díky barevnému displeji s úhlopříčkou 7“.

Přenos dat do mobilního zařízení je využíváno Vaší domácí Wi-Fi sítě, která zaručuje rychlé a bezpečné streamování videa v pásmu 2.4 GHz.

U Wi-Fi digitálních dveřních kukátek EQUES je možné využít zdarma cloudové úložiště, vaše videa a snímky tak zůstanou po 14 dní bezpečně archivována, dostupná kdykoliv a odkudkoliv.

Kamerová jednotka

  • Kamera s rozlišením 2.0 Mpx
  • Úhel záběru 180°
  • PIR senzor pro spolehlivou detekci pohybu
  • Infračervený přísvit pro snímání v noci

Barevný LCD displej

  • Přehledný barevný LCD displej s uhlopříčkou 7.0″
  • Lithiový akumulátor s kapacitou 10000 mAh pro dlouhý provoz
  • Konstrukce kamery zabraňuje nechtěnému nahlížení do bytu skrz optiku
  • Obousměrný audio přenos pro vzdálenou komunikaci s návštěvníkem u dveří

Dotykové ovládání

Široký úhel záběru

Full HD rozlišení

Wi-Fi připojení

Přehledný displej

Dlouhá výdrž

Technická specifikace

Model

EQS1 (Copper)

Vnější kamera

2.0 MPx CMOS, úhel záběru 180°

Vnitřní kamera

3.0 MPx CMOS

Displej

Dotykový LCD, 7", rozlišení 1280 x 720

Napájení

Lithiová baterie, 10 000 mAh

Pohotovostní režim

Až 45 dní

Detekce pohybu

Ano (PIR, do 2 m)

Noční přísvit

Ano (infračervené diody)

Tlačítko zvonku

Ano (nastavitelné podsvícení)

Interní paměť

6 GB

Externí paměť

Podpora MicroSD karet (až 32 GB)

Wi-Fi

EEE802.11 b/g/n 2.4 GHz

Mobilní aplikace

Android verze 4.4 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší

Šířka dveří

35 až 110 mm

Průměr otvoru pro montáž

14 až 50 mm

Rozměry (monitor / kamera)

195 x 137 x 23 mm / Ø65 x 18 mm

Hmotnost (monitor / kamera)

430 g / 110 g

Barevné provedení

Copper (měděná)

Teplota skladovací / provozní

-30°C ~ +60°C / -20°C ~ +50°C

Vlhkost skladovací / provozní

10% ~ 85% / 20% ~ 75%

Jazyk menu

Angličtina

Obsah balení

Vnitřní monitor

Vnější kamera

Držák

USB kabel

Sada šroubů

KONTAKTUJ NÁS

Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku
Čechova 1005/4, Přerov
Česká republika

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? KONTAKTUJ NÁS