Trendy a technologie

Jak ukazuje zveřejněná zpráva společnosti Google s názvem „The Consumer Barometer,“ je svět zaplaven velkým množstvím levných mobilních zařízení, které postupně ovlivňují každodenní lidský život. Prostřednictvím těchto mobilních terminálů se lidé mohou kdykoli a odkudkoliv připojit k internetu. Na základě tohoto univerzálního propojení se mobilní zařízení stávají základním terminálem pro interakci mezi lidmi a věcmi i mezi věcmi samotnými.
Produkty Eques jsou bezpečnostní výrobky založené na komunikaci s mobilními zařízeními. Pomáhají ve velmi krátkém časovém intervalu odhalit potenciální nebezpečí tak, aby mohla následovat okamžitá reakce.

Hlavní přednosti

Hlavní předností těchto zařízení je vestavěný wi-fi modul, díky kterému lze prostřednictvím sítě internet v reálném čase sledovat dění u dveří přímo v aplikaci na mobilních zařízeních s operačními systémy Android a iOS.
Nastavením aplikace na mobilním zařízení získá jeho uživatel jednoduchý přístup pro online kontrolu prostoru před dveřmi a poskytne potřebné informace o situaci.
Mimo bezpečnostní kontroly nabízí svému uživateli také možnost vedení vzdálené obousměrné komunikace s návštěvníkem před dveřmi, a to i přesto, že se v danou chvíli nachází stovky kilometrů od svého domova.

KONTAKTUJ NÁS

Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku
Čechova 1005/4, Přerov
Česká republika

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? KONTAKTUJ NÁS